Polerowanie bezpyłowe

Polerujemy parkiety, aby były jeszcze piękniejsze…

Kolejnym etapem szlifowania parkietu jest polerowanie. Maszyna wolnoobrotowa szlifuje powierzchnię parkietu siatkami ściernymi. Dzięki temu można pozbyć się nierówności i przygotować powierzchnię do dalszych etapów.

Bezpyłowa metoda jest o tyle dobra, że może być wykonywana w już zamieszkałych domach. W żaden sposób nie będzie to przeszkadzało w użytkowaniu powierzchni, a można będzie jedynie uzyskać parkiet, który będzie prezentował się w bardzo atrakcyjny sposób.

Polerowanie przy pomocy specjalnych maszyn pozwala uzyskać wysoki stopień tarcia, co gwarantuje bardzo dokładne szlifowanie. Istotne jest, aby umiejętnie operować maszyną. Dzięki temu nie dojdzie do uszkodzenia powierzchni.
Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, jak korzystać z urządzeń do polerowania, dlatego o pozytywne efekty działań nie trzeba się martwić.

Do wyboru jest również technika ręcznego polerowania, ale zalecamy zastosowanie usługi z użyciem maszyn, dla uzyskania znacznie lepszych efektów. Praca wykonuje się szybko i sprawnie.

polerowanie bezpylowe Cyklinowanie Bydgoszcz, parkiety Bydgoszcz

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do nas 

+48 668 662 105