Lakierowanie i olejowanie podłóg

Sprawiamy aby podłoga lśniła.

Olej i lakier to materiały, dzięki którym można w skuteczny sposób zabezpieczyć parkiet przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych.

Można wykorzystać do tego oleje naturalne, które nie zmieniają koloru parkietu lub wybrać taki odcień, który postarzy lub pozwoli na uzyskanie pożądanej barwy.

Olej należy rozlać na podłodze i rozprowadzić gładką pacą równomiernie po całej powierzchni. Konieczne jest wykonanie kilku warstw, aby produkt był w stanie wchłonąć się w drewno.

Przez wielu jednak to lakierowanie uważane jest za lepszy sposób zabezpieczania parkietu. Przed zastosowaniem lakieru, na powierzchnie nakłada się specjalny podkład.

W efekcie, podłoga przepięknie lśni, co podnosi walory estetyczne pomieszczenia. Do lakierowania parkietu możesz zastosować lakiery rozpuszczalnikowe lub lakiery, w których rozpuszczana jest woda.

Pamiętaj, że pielęgnacja parkietu jest niezwykle ważna. Zabezpieczając powierzchnię przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jesteś w stanie cieszyć się z atrakcyjnego wyglądu przez lata.

lakierowanie parkietu Cyklinowanie Bydgoszcz, parkiety Bydgoszcz

Masz pytania lub wątpliwości?
Zadzwoń do nas 

+48 668 662 105